Březen 2011

Jak si vytvořit vlastní sousedství?

13. března 2011 v 17:41 | Simík a Pety |  Návody
!!Takže aby jste mohli vůbec sousedství založit potřebujete hru SimCity4!!
Spusťte hru, a poté až budete v té nějáké krajině klikněte co na nejmenší místečko v krajině. Tz. Klikněte na nejmenší čtevereček a začněte nové město. Po načtení si nejdříve můžete plochu "Vypraznit, zarovnat, a ještě si vytvořit vlastní hory nebo dokonce ještě výšku. Pokud chcete udělat ostrov, tak zmenšete výšku kraje, nebo udělat hluboké doly až tam bude voda. Pak založte město a něják ho pojmenujte já nevím třeba ostruvek(Pamatujte si kde jste si vytvořili vlastní kraj, tím myslím v jaké krajině jako např. londýn). Vytvořte jenom silnice, nic víc! No a uložte a ukončete hru jděte do "Dokumenty/SimCity4/Regions/(Kraj kde jste si vytvořili plochu) a najděte soubor takový jak jste ho pojmenovaly. Vy jste ho třeba jak jsem říkal například pojmenovaly ostruvek a ten najdete pod názvem "City - ostruvek.sc4". No a dejte do složky "Dokumenty/EA GAMES/The Sims 2/SC4 terrains. Vložte.

(Tip: Chcete aby váš kraj měl svůj vlastní obrázek až ho budete hledat v nabídce sousedství? určitě možná ano takže tady je postup:

1)Vyfoťte obrázek jak vypadá vaše sousedství nebo si tam dejte nějáký jiný, třeba jak je tam váš obličej :D)
2)Uložte obrázek ve formátu .PNG .
3)Musí se jmenovat tak jak se jmenuje vaše vytvořená krajina tz. City - ostruvek_lush. Pozor! Pokud jste si třeba kraj přejmenovaly třeba jen na ostruvek.sc4 musí to být "ostruvek_lush.png"!
4)No spusťte hru vytvořte kraj a možna po vypnutí hry nebo hned budete mít obrázek!!!

Víte že když...

12. března 2011 v 17:25 | Simík a Pety
nenastavíte vysoké detaily simíka/objektu, simík bude mít prsty spojené a objekty nebudou tak jasné jako například MP3 když je jasná. Ale když je malá, tak MP3 vypadá jako by ju někdo vyhrabal z popelnice!

Klikněte dole na tři tečky jako když chcete jít tam kde se hra ukončuje. pak dejte Možnosti grafiky na ten počítač a pak zaškrtněte: Detaily simíka/objektu - Vysoké. A už si nebudete myslet že je to chyba Direct x!

Víte že...

12. března 2011 v 17:02 | Simík a Pety
Hra The Sims 3 má v plánu pro Českou Republiku něco velkého! Co to asi tak bude! Bude to The Sims 3 Česká Republika, dodatek bude obsahovat město jak bude Česká Republika připomínat přesto obrisy tak jen rozložení památek hradů a zámků, součástí toho bude i několik novích objektů a nějáké kostele. A právě v tom městě najdeme vše na svém místě jako například Pražský hrad, nebo že můžete bydlet u Českého zámku Červená Lhota kde bylo natočeno několik pohádek, takže se můžeme na co těšit!