Duben 2011

Jak vložit vlastní film??

23. dubna 2011 v 19:51 | Simík a Pety |  The Sims 2
Filmy/ TV programy
Tak tady vám dávám návod jak si můžete do hry vložit filmy aby se na ně mohli simíci dívat v televizi. Možná, že někteří už víte jak se to dělá, ale já ten návod sem raději dávám...
Klik na celý článek

Můj film (TV Noviny)

13. dubna 2011 v 18:34 | Simík a Pety |  The Sims 2
Tak konečně jsem do hry vecpal moje NOVA Teleizní Noviny - Útok vandalů ukončilo poslední jízdu Pražským Sovětským metrem.
Chcete dát na web jak do hry vložit vlastní film? Je to fakt jednoduchý ale potřebujete k tomu jeden program...

Hacky do hry

11. dubna 2011 v 17:26 | Simík a Pety |  The Sims 2

Download

Zdroj:sovenka


Informace po druhé :D

9. dubna 2011 v 18:07 | Simík a Pety
Tak vyšlo fórum není nic moc ale je to tím že je to nové. Brzy pokud tam někdo bude chodit bude přidáno mnoho věcí. těšte se už dnes!

ODKAZ: http://thesims2.herni-forum.cz/

Informace

9. dubna 2011 v 18:01 | Simík a Pety
Vypadá to že fórum bude již brzy. Jenom stačí aby jste tam začaly chodit oživovat témata a přispívat. Tvořte komixy bavte se!

Informační rozcestník

9. dubna 2011 v 17:30 | Simík a Pety
Ahoj lidičky dneska mám docela práci tvořím pro vás nové fórum. Mělo by vyjít nejspíš tak do týdne pokud stihnu vše bude vydán zítra nebo dnes.

Teleportování síma

9. dubna 2011 v 13:23 | Simík a Pety |  Návody
Chcete, aby vašemu Simy po celý den neubylo ani kousek z potřeb (hygieny, hladu, spánku ...)? Potřebujete k tomu Sima, který má možnost po kliknutí na něj Meditovat (musí mít alespoň 3 body logiky). Zjistit to můžete kliknutím na daného Sima, kde by se měla objevit nabídka "Meditovat". Když kliknete na nabídku, Sim se automaticky převlékne do sportovního oblečení a začne meditovat. Můžete si všimnout, že od té chvíle Simové nic z potřeb neubývá. Avšak když Sima necháte dlouho meditovat, po určité době se povznese nad zem. Nyní Sima můžete přesunout kam chcete, bleskovou rychlostí! Klikněte např. na vnější terén a zadejte "teleportovat sima sem". Sim vám zmizí a objeví se na vnějším terénu, kde jste klikli. Zpočátku vám bude trvat, dokud se dopracujete k vzlétnutí Sima, ale čím déle a častěji to s ním budete trénovat, tím spíše budete mít možnost teleportovat Sima.
Teleport Sima Teleport Sima Teleport Sima Teleport Sima

Těhotenství

9. dubna 2011 v 13:21 | Simík a Pety |  Návody
Pokud se vám zdá, že váš Sim má v těhotenství malé břicho, tak vyzkoušejte následující trik. Když váš Sim ještě není těhotný, tak mu neustále dávejte něco najíst hlavně když má hlad plný. Totiž po neustálém napchávaní, se váš Sim ihned přemění na tučnějšího. Nyní se můžete pokusit o dítě s partnerem. Po prvním dni těhotenství bude mít váš Sim břicho velké, jak kdyby ho měl už v druhé fázi. Avšak, když břicho bude mít už v druhé fázi, tak jeho velikost bude dvojnásobná. (Pozn. Nepokoušejte se přibrat během těhotenství, Sim vám pak nepřibere. přibere až po porodu.)
Tučná tehotná Simka Tučná tehotná Simka Štíhla tehotná Simka Štíhla tehotná Simka

Sousedství

9. dubna 2011 v 13:19 | Simík a Pety |  Návody
Oživte si vstup do hry pěkným intrem (platí pouze pokud máte zvolen jiný jazyk než anglický)! Stačí, když si před vstupem do vybraného sousedství přepíšete jednotlivé sousedství na originální názvy vytvořené Maxis: Krasohlídkov na Pleasantview; Podivín na Strangetown; Verona na Veronaville. Pokud jste si všechny názvy sousedství správně přepsali, po kliknutí na libovolné z nich vás čeká příjemné několik vteřinové intro.
Intro Intro Intro

Smrtka doma na mini stávku od přijímání mrtvých

9. dubna 2011 v 13:17 | Simík a Pety |  Návody
Pokud se vám někdy naskytne moment, že v celém domě máte pouze jednoho Sima, který vám začíná umírat, může se stát jedna vtipná situace. Jako všichni víme, po chvíli přichází Smrtka, která Sima promění na urnu / hrob. Když tak docílí, někdy (ne vždy) si začne dělat ve vašem domě pohodlí a to takto: spustí si například televizor a jakoby se nic nestalo něj dívá, nebo si zajde do barového pultu, může se stát také, že si odběhne na záchod. Po krátké době kdy ji to už všechno omrzí, odejde a vy máte prázdný dům, který můžete opět použít jinými rodinami.
Smrtka Smrtka Smrtka Smrtka

Mytí houbou neboli nahota

9. dubna 2011 v 13:14 | Simík a Pety |  Návody
Nejednou se vám určitě stalo, že pokud měl váš Sim nízkou hodnotu hygieny, tak se samovolně rozhodl jít osprchovat. Málokterým se však stalo, že jejich Sim šel k dresu (To je přece na mytí nádobí) a myl se houbičkou v kuchyni. Pokud je váš Sim velmi nepořádný (určují to znamení), tak se vám to může také stát.
Umývanie Umývanie

Televize

9. dubna 2011 v 13:12 | Simík a Pety |  Návody
Možná, že ste si už všimli, že nie všetky televízne kanály bavia vášho Sima rovnako. Napríklad dospelého Sima neurobíte práve šťastným, ak ho posadíte za hudobný kanál a naopak teenager by za takýmto programom sedel hodiny. To znamená, že čím viac určitý kanál vášho Sima baví, tým viac mu stúpa na zábave. Tu máte stručný zoznam kanálov, ktorým Simovia radi venujú svoj čas, no aj naopak. (Buď simík ihned televizi vypne nebo zachvíli odejde a nebo vypne)

Televízia Televízia
Simíkovská satelitní síť:
Děti - nemají rádi
Teenageři - mají rádi
Mladí dospělí - nemají rádi
Dospěláci - milují
Staří - mají rádi

Vaříme dobroty:
Děti - nenávidí
Teenageři - nemají rádi
Mladí dospělí - nemají rádi
Dospělí - mají rádi
Staří - milují

Dětské pořady:
Děti - milují
Teenageři - nenávidí
Mladí dospělí - nemají rádi
Dospělí - nemají rádi
Staří - nemají rádi

Hudební kanál:
Děti - mají rádi
Teenageři - milují
Mladí dospělí - mají rádi
Dospělí - nenávidí
Staří - nenávidí

Sportovní kanál:
Děti - mají rádi
Teenageři - mají rádi
Mladí dospělí - milují
Dospělí - milují
Staří - mají rádi

Vyjímečné události

9. dubna 2011 v 13:09 | Simík a Pety |  Návody
Tady se v bodech nachází několik vlastností hry, které se vám mohou rovněž udát. Těch věcí je ještě mnohem víc, pokud chcete, aby se i vám něco podobného událo, musíte mít v první řadě zapnutou svobodnou vůli. Hodně zábavných interakcí se děje i při neukázněné Simoch. (Bohužel nemám obrázky při všech dějích, protože tyto situace jsou opravdu výjimečné, dějí se málokdy.)

* zatančit si s vámi mohou i vaše malá batolata


Při pozorování mraků na vás může spadnout satelit!
Pokud simíkovy vyplníte obavy bude mít noční můry!
Pokud si v nastavení hry necháte zapnutou "svobodnou vůli Simů" přibudou jim nové interakce (např. dívat se přes okno, pít mléko při otevřených dveřích chladničky atd..) (Ach ták už vím na co to je tak to si zapnu!)
Když se vám v místnosti nahromadí mnoho skažených potravin, nahrnou se vám tam mouchy asi snad tak trilión :-)
* Pokud nějaký cizí Sim zazvoní na dveře ve chvíli, kdy váš Sim sleduje sportovní kanál, vstane od televize a vyhodí jej (Heh tak to je jak ve skutečnosti :DD)
* Čím více znáte Sima, tím více po jeho smrti zdědíte
* Při pečení koláče s nízkou hodnotou aspirace, Sim odejde na toaletu a vybere pár odpadků z toalety rovnou do pekáče
* Pokud je váš Sim hladový, tak se může najíst i z odpadního koše. Nebo v něm může najít věci, které může prodat
* Můžete získat velké peníze dokončením vlastního románu
* Teenageři mohou mít akné
* nepořádní Simové se mohou vymočit i na zahradu
Když máte dvě batolata, můžou si navzájem krást neboli přetahovat o mlíko přesně jako když zapínáte hru. Dítě může vylíst z postele!
* Chřipka se šíří velmi snadno. Pokud zdravý Sim projde místností, kde se nachází nemocný Sim, je velmi pravděpodobné, že chřipku hned chytí
* Pokud se vytvoří na trávě louže, tak se několika hodin voda vsákne do země a naroste na místě plevel
* Simíci mohou usnout na křesle
*Když simík jí a má energii 0 padne do svého talíře s obědem (:D tak tohle jsem zjistil já)
Simíci s vysokou higienou můžou umývat okna.
Přeložil: TomíkHorskoDráhovník ze slovenštiny

Novorozenec v umyvadle

9. dubna 2011 v 12:58 | Simík a Pety |  Návody
Etapa novorozence trvá nejkratší a má snad nejméně interakcí. Při takové krátké etapě si sotva můžete všimnout nové vymoženosti. Možná jste například vůbec netušili, že novonarodenec se může vykoupat v umyvadle nebo v dresu. Jednoduše stačí vzít novorozence na ruce, kliknout na umyvadlo a zadat "Vykoupat Simíka". Je to dost užitečné zejména pokud je vaše rodina chudá a nemá z čeho koupit přebalovací stolek. V takovém případě určitě použijte umyvadlo místo stolku.

Ze slovenštiny přeložil: TomíkHorskoDráhovník

Jak vypustit zloděje z auta?

9. dubna 2011 v 12:54 | Simík a Pety |  Návody
Určite sa vám víckrát stalo, že se do vašeho domu vkradl zloděj. Ale možná jen málokdo ví, že zloděje můžete osvobodit. Ano, hned jak policista zatkne zloděje, tak ho odnáší do auta, ale ješte předtím, se jde s vámi vyrovnat do domu. Teď pošlete jednoho člena rodiny (teenagera, dospěláka, starého) k policejnímu autu. Neustále klikejte na kufr auta, tím se vám objeví možnost "Open Rear Door" (zřejmě došlo k chybě překladu, nevím či se to stalo i u vás, v překladě to znamená: otevřít žádné dveře, tedy kufr). Dotyčný Sim přistupí k bočním dveřím, otevře zlodějovi dveře a vytáhne ho. Zloděj sa rozběhne a zmizne. Jako náhle příde policista k autu a uvědomí si, že zloděj utekl, porozhlídne se ješte po okolí, přičem je velmi nahněvaný. Po chvíli nastoupí do svojeho auta a odjede.
Odchod Plán na oslobodenie Oslobodenie zlodeja Útek zlodeja Odhalenie

Zbraně do The Sims 2 (Funkční)

5. dubna 2011 v 20:45 | Simík a Pety |  The Sims 2
Tato stránka je nejlepší. Zde najdete plno hacků. Mezi nimi jsou i zbraně! http://www.simwardrobe.com/

Mini televizní nápověda

5. dubna 2011 v 20:33 | Simík a Pety |  The Sims 2
Takže na internetu jsem našel tady tuhle mini televizní nápovědu. Teď nemusíte být politikem aby jste tohle získaly!