Leden 2012

**NEW** Nový hack do TS2! Odemčené všechny odměny z práce

13. ledna 2012 v 15:12 | S&M &NĐ ToM&$ |  Downloady
Věk
Click image for larger version Name: Pic1_Object.jpg Size: 21.0 KB
Máte nevydařeného simíka z batoletství? Nevadí je tu nový hack! Změna věku simíka! + Odemče odměny v kariéře !Aktuality - 1. Díl

11. ledna 2012 v 15:30 | S&M &NĐ ToM&$ |  Novinky
Rozhodl jsem se vytvořit nové téma. To téma je "Aktuality"! Určitě jste již viděli že zde píšu o nějákých aktualitách např. "Zjistil jsem že když download centrum .... atp." tak že založím rubriku! Neváhejte a čtěte :)

Instalace Neúspěšná? Čti!

9. ledna 2012 v 18:06 | S&M &NĐ ToM&$ |  Návody
Když jsem jednou nechtěl zdlouhavě odinstalovávat hru, udělal jsem to tím že jsem to smazal deletem! Ovšem mám všechny dodatky i kolekce. Když jsem chtěl zpátky hru nainstaloval jsem základní hru a dodatek. Nojo, ale najednou se objevila hláška: "Instalace nebyla Úspěšná"! A vše se začalo odinstalovávat. Nevěděl jsem si rady a chtěl jsem se zeptat na forum.thesims2.cz ! Netušil jsem že tam bude rada o instalaci neúspěšné kvůli tlačítku DELETE! A ejhle! Kdysi jsem založil diskuzi a vní se píše že pokud jsi tohle udělal musíš nejprve jako za dodatek či kolekci instalovat jako první která se ti zobrazovala při startu hry (Když se ti načítávalo menu se sousedstvím)! Potom si můžete hrát jak chcete!


Original:
Tak všechno je už okay! Bylo to tak, že já když jsem si chtěl nainstalovat jednu hru která měla 15 GB tak jsem zjistil že nemám místo. Mám sice místo ale jenom 50 GB. Udělal jsem si tedy svůj rozvrh tak že nesmím překročit méně jak 50 GB. Odinstaloval jsem TS2 tak že jsem smazal složky a pak odebral v programu "Přidat nebo odebrat programy" odinstalačky. Právě že to jsem udělal špatně!! Musel jsem to normálně odinstalovat protože v dokumentech jsem měl složku EA GAMES a ve všech programech taky TS2 složky. Tak jsem pak po určité době zase hru odinstaloval a teď včera jsem zpátky zase nainstaloval. Minule ještě před tou hrou jsem spouštěl hru přes The Sims 2 Sídla a Zahrady. Tak jsem opět obnovil hraní hry TS2 (včera) a šli mi nainstalovat jenom nějáké dodatky a kolekce. Řekl jsem si že to zkusím několikrát ale zase poté jsem řekl že odinstaluju a znova nainstaluju. Nepomohlo to. Pak jsem si uvědomil že by to mohlo být tím jak jsem všechno předtím pokazil. Nejdřív jsem musel kvůli jednomu programu restartovat počítač a pak jsem zkusil nainstalovat TS2 Sídla a zahrady. Instalace úspěšná. Pak jsem nainstaloval nejdřív tam ty co mi nešli a výsledek? INSTALACE ÚSPĚŠNÁ!

Takže moje rada zní pro příště:

Arrow 1) Zjistěte jaký dodatek jste používali při spuštění hry!
Arrow 2) Naintalujte daný dodatek a vše půjde!

Moje rada! Wink Very Happy

BOMBA!!!!

9. ledna 2012 v 15:49 | S&M &NĐ ToM&$ |  Zajímavosti
Lidičky že neuhádnete co se stalo!!! Konečně zprovoznily thesims2.cz ! Ale ta nejlepší ze všech, je ta že zase fungujou Zálohované Věcičky z DC!!!!

INFO: Jinak Samanta si stáhla jakejsi přiblblé oblečení tak, že mu koukala prdel xDD